شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آغاز نشست های تخصصی ایران و کشور های عضو اوراسیا در نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز نشست های تخصصی ایران و کشور های عضو اوراسیا در نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران

نشست های تخصصی ایران و کشور های عضو اوراسیا از امروز با حضور مهندس زادبوم معاون وزیر صنعت – معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر جلالی سفیر ج.ا.ایران در روسیه و سفرای کشورهای گروه اوراسیا در تهران و همچنین تجار ایرانی و کشورهای عضو اوراسیا ( شامل روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، بلاروس و ارمنستان ) با رعایت پروتکل های بهداشتی  آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، این نشست ها از امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران آغاز شده و همزمان بخشی از توانمندی های کالا و خدمات صادراتی کشورهای اوراسیا را نیز در سالن خلیج فارس برای مشارکت کنندگان در جلسات تجاری به معرض نمایش گذاشته است.

شایان ذکر است، این رویداد تجاری و نشست های مربوط به آن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تنها با حضور بازدیدکنندگان دعوت شده و  مرتبط برگزار می شود  و بازدید برای سایر عموم فقط از طریق فضای مجازی ممکن می باشد. همچنین در مبادی ورودی به محل برگزاری این رویداد مراتب بررسی و ریجستری میگردد.

انتهای خبر/


١٤:٥٩ - جمعه ١٨ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٠٧    /    تعداد نمایش : ٣٧٥٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.