سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ديدار اعضاي هيات مديره انجمن نمايشگاه هاي ايران با دكتر زماني


  چاپ        ارسال به دوست

ديدار اعضاي هيات مديره انجمن نمايشگاه هاي ايران با دكتر زماني

طي جلسه اي اعضاي هيات مديره انجمن نمايشگاه هاي ايران با دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن و تجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران ديدار نمودند.

در اين جلسه يار محمديان رئيس انجمن نمايشگاه هاي ايران با بيان برخي از مشكلات و مسايل پيش روي صنعت نمايشگاهي كشور در ايام شيوع كرونا ابراز داشت كه اين انجمن با توجه به شرايط پيش رو به دنبال ايجاد وفاق، همدلي و تعامل در استان ها با هماهنگي سايت نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران به عنوان مركز نمايشگاهي كشور در جهت ايجاد همصدايي در بخش نمايشگاهي كشور است كه در اين راستا شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران نيز با اختصاص محلي براي دفتر اين انجمن در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران ياريگر آنان براي هماهنگي بهتر در اين مسير بوده است.

وي همچنين از دكتر زماني به جهت رويكرد مناسب ايشان در راستاي يكپارچه سازي صنعت نمايشگاهي كشور و اهميت به مسايل پيش روي استان ها براي برگزاري نمايشگاه ها در سايت هاي استاني كشور تشكر و قدرداني نمود.

لازم به ذكر است در اين جلسه، مرتضي هاشمي نيز كه از يكي از مديران ارشد و باسابقه صنعت نمايشگاهي كشور در بخشهاي ستادي و اجرايي مي باشد به عنوان دبير جديد انجمن نمايشگاه هاي ايران معرفي شد و از زحمات خانم كيهاني به عنوان دبير سابق اين انجمن تشكر و قدرداني گرديد.

دكتر زماني نيز در اين جلسه اعلام كرد كه بايد از ظرفيت سايت هاي نمايشگاهي كشور براي كمك به تسريع امر واكسيناسيون بر عليه ويروس كرونا استفاده شده و همكاري هاي بيشتري از سوي تمامي سايت هاي نمايشگاهي كشور با جامعه بهداشت و سلامت كشور براي خدمت رساني به مردم بعمل آيد.

ايشان همچنين با ابراز رضايت از هماهنگي هاي ايجاد شده ميان شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، سازمان توسعه تجارت ايران، تشكل هاي بخش خصوصي و برگزاركنندگان نمايشگاهي در تهران و ديگر استان ها، از آمادگي كامل براي برگزاري با قدرت نمايشگاه ها بعد از بهبود شرايط و برطرف شدن پيك كرونا براي تبديل شدن نمايشگاه ها به بازويي توانمند در پيشبرد اهداف اقتصادي و صادراتي كشور خبر داد.

انتهاي خبر/


١٤:٥٤ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٥١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.