سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پیام دکتر زمانی به مناسبت روز خبرنگار


  چاپ        ارسال به دوست

پیام دکتر زمانی به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر حسن زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار پیامی را به شرح زیر ارسال نمود:

ن وَالْقَلَمِ وَمَايَسْطُرُونَ

روز خبرنگار در کشور عزیزمان ياد‌آور شجاعت و تلاش عزیزانی است که در جهت روشنگری در عرصه های مختلف و دستيابی به حقيقت و آرمان‌های والای انسانی و میهن دوستی از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

اکنون نیز در حساس‌ترین برهه از تاریخ پر‌افتخار انقلاب اسلامی که دشمنان با تحریم‌های ظالمانه، سعی در تحت فشار قرار دادن ملت بزرگ ایران دارند، اصحاب رسانه وظیفه‌ سنگین و دشواری همپای سایر عرصه ها در جهت تحقق شعار که همان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها می باشد بر عهده دارند.

بدیهی است در عرصه تجارت به‌ ویژه صنعت نمایشگاهی نیز، بدون تلاش‌های روشنگرانه قشر فرهیخته و جریان‌ساز رسانه در عرصۀ اطلاع رسانی و پوشش خبری در حوزه داخلی و بین الملل، خدمات ارزشمند همکاران در این صنعت فاخر به اطلاع تولیدکنندگان و تجار و علاقمندان نمی‌رسید.

روز ۱۷ مرداد فرصت مناسبی برای تجلیل از مردان و زنان خبرنگاری است که با تلاش و همت مضاعف خود همواره با قلم شرافت و حقیقت در راستای آگاهی بخشی جامعه گام برمی دارند.

در همین راستا از تلاش صادقانه این عزیزان در پوشش خبری صنعت نمایشگاهی کشور به منظور ارتقای حوزه صنعت و تجارت تشکر می نمایم.

انتهای پیام/


٠٩:١٥ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٢٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.