شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آغاز به کار سه نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار سه نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات ،آبزیان ،ماهیگیری و صنایع وابسته، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات ،آبزیان ،ماهیگیری و صنایع وابسته با حضور دکتر نبی الله خون میرزایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران و هیات همراه، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق با حضور دکتر علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و دکتر مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت – معدن و تجارت و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار نمود که در این مراسم ها دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران مقامات مذکور را همراهی نمودند.

شایان ذکر است، همچنین بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی نیز با حضور دکتر حسن زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه افتتاح گردید.

این گزارش حاکی است، در پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات ،آبزیان ،ماهیگیری و صنایع وابسته تعداد 61 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 4,700 مترمربع در سالن 41 حضور دارند که در زمینه تولید تجهیزات صیادی، پرورش و نگهداری آبزیان، غذاهای دریایی، تکثیر و تولید بچه ماهی، ادوات تصفیه آب، بسته بندی شیلات، حمل و نقل فرآورده های شیلاتی، ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم و دیگر صنایع مرتبط با این حوزه فعالیت داشته و آخرین نوآوری هایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

همچنین در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق 425 شرکت داخلی و 11 شرکت خارجی از 7 کشور شامل چین، ایتالیا، ترکیه، کانادا، آلمان، فرانسه و ژاپن در فضای نمایشگاهی به وسعت 4,000 مترمربع در سالن های 6 – 7 – 31 – 35 – 38 – 38A – 38B – 40 و 44 حضور داشته که محصولات خود در زمینه تولید انواع تجهیزات روشنایی، سیم و کابل، تجهیزات برقی، خطوط انتقال و دیگر محصولات مرتبط با این صنعت را در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

در بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی هم تعداد 69 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 7,700 مترمربع در سالن های شماره 8 و 9 و 25A حضور دارند که در زمینه تولید انواع تجهیزات ورزشی، مکمل های غذایی-دارویی و پروتئینی، پوشاک و کفش ورزشی، تجهیزات سالن ها، اماکن و مراکز ورزشی و.... فعال بوده و نوآوریهایی خود در این عرصه را به بازدیدکنندگان ارایه نموده اند.

قابل ذکر است، این سه نمایشگاه تا روز دوشنبه 10 آبان ماه 1400 از ساعت 10 صبح لغایت 6 بعدازظهر ادامه خواهند یافت که بازدید از آنها فقط با داشتن کارت دعوت برای بازدید کنندگان خاص و متخصص امکان پذیر می باشد.

همچنین دیگر علاقه‌مندان نیز می‌توانند به صورت مجازی از این نمایشگاه ها بازدید نمایند.

انتهای خبر/


١١:٤٦ - جمعه ٧ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٢٧٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٣٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.