يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دعوت سوریه از شرکت های ایرانی برای بازسازی این کشور


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت سوریه از شرکت های ایرانی برای بازسازی این کشور

سفیر سوریه از شرکت های ایرانی به منظور حضور در این کشور و سرمایه گذاری در سوریه دعوت کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، عدنان حسن محمود سفیر سوریه در ایران با حضور در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت و گو کرد .

سفیر سوریه در این دیدار از برگزاری شصت و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی این کشور در آینده ای نزدیک خبر داد و از شرکت های ایرانی برای حضور در این نمایشگاه به منظور سرمایه گذاری در روند بازسازی سوریه دعوت به عمل آورد .

وی همچنین اعلام کرد: تسهیلات ویژه ای برای حضور شرکت های ایرانی در سوریه در نظر گرفته شده است .

حسن محمود به تحریم های ظالمانه اعمالی علیه ایران و سوریه اشاره کرد و افزود: این مساله فرصت همکاری بیشتری برای ایران و سوریه فراهم کرده و با توجه به زمینه های فراوان سرمایه گذاری در سوریه، شرکت های ایرانی می توانند از این فرصت ها بهره مند شوند .

سفیر سوریه در ایران همچنین از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز خواست تا در شصت و یکمین نمایشگاه بین المللی سوریه حضور یابد و تجارب خود در اجرای نمایشگاه را در اختیار سوری ها قرار دهد .

در بخش دیگری از این دیدار، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به همزمانی این جلسه با نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اشاره کرد و گفت: شرکت های حاضر در این نمایشگاه در آذر ماه در سوریه حضور می یابند و در نمایشگاهی به منظور شرکت در بازسازی سوریه رقابت خواهند داشت

وی در پایان از تهاتر 6 هزار متری فضای نمایشگاهی بین ایران و سوریه خبر داد و افزود: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از شرکت های خصوصی برای حضور در نمایشگاه سوریه حمایت خواهد کرد .

انتهای خبر/


١١:٢٢ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩٤    /    تعداد نمایش : ١٩٨٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.