چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری اولین جلسه ستاد صنعت نمایشگاهی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جلسه ستاد صنعت نمایشگاهی

اولین جلسه برگزاری رویداد صنعت نمایشگاهی کشور برپا شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، اولین نشست ستاد برگزاری رویداد صنعت نمایشگاهی کشور با حضور مدیران شرکت نمایشگاه بین المللی، فعالان صنعت نمایشگاهی کشور و تشکل های مربوطه برپا شد‌ .

در این نشست، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت برگزاری پر رونق سومین رویداد صنعت نمایشگاهی کشور تاکید کرد .

وی با بیان این که برگزارکنندگان این نمایشگاه همگی متولی نمایشگاه های کشور هستند و این نقطه قوت این رویداد محسوب می شود، افزود: باید این دوره با تجربه دوره های قبل برگزار شود و حضور میهمانان خارجی در آن پررنگتر باشد .

حسین زاده همچنین بر لزوم حضور همه برگزارکنندگان نمایشگاه های سال ۹۸ در این رویداد تاکید کرد و گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی و تدریس آخرین متدهای علمی در حوزه برپایی نمایشگاه از برنامه های جانبی این رویداد باشد .

در بخش دیگری از این نشست، نلسون حضرتی عضو هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، با یادآوری احتمال برگزاری این رویداد در اسفند ۹۸، اظهار داشت: این رویداد برای شناسایی نقاط قوت و ضعف در برگزاری نمایشگاه ها برپا می شود و هیات ها و تشکل های مختلف در برگزاری آن سهیم هستند .

وی تصریح کرد: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز از ابزار دولتی برای کمک به این صنعت بهره مند خواهد شد .

انتهای خبر/


١٥:٣٤ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩٧    /    تعداد نمایش : ١٩٠٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.