يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مجلس قوانین مزاحم بر سر راه صنعت فرش را حذف می کند


  چاپ        ارسال به دوست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

مجلس قوانین مزاحم بر سر راه صنعت فرش را حذف می کند

باستانی با اشاره به برگزاری مناسب بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف، از همکاری مجلس با تولید کنندگان این صنعت در حذف قوانین و مقررات مزاحم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم شورای اسلامی از بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران بازدید کرد.

نماینده مردم زاوه و تربت حیدریه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت قوه مقننه از فعالان این صنعت، گفت: فرش یک صنعت است و مراحل مختلفی برای به رونق رسیدن دارد از تهیه مواد اولیه گرفته تا ایجاد بازار برای فروش آن. در این مسیر اگر قوانین و مقررات مزاحمی وجود دارد مجلس می تواند در خط این سیر این قوانین مزاحم را دفع کند.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه ها در شرایط عادی جزو اقدامات سخت محسوب می شود و در شرایط کنونی که کشور در شرایط غیر عادی و تحریم ها قرار دارد این اقدام بسیار سخت تر است.

باستانی حضور 850 تولید کننده فرش دستباف در بیست و هشتمین نمایشگاه را یکی از رویدادهای مهم و عظیم کشور دانست و خاطرنشان کرد: در شرایطی که صنعت فرش ایران در تحریم و فشار خارجی قرار دارد شرکت کردن 850 تولید کننده فرش در این نمایشگاه یکی از اتفاقات مهم در کشور است.

وی در پایان از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی به دلیل همکاری ویژه با برگزار کنندگان بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف تقدیر کرد.

انتهای خبر/


١٢:٥٥ - شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٥BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.