چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تقدیر از نیروی خلاق نمایشگاه که سرویس بهداشتی را با گلدان تزئین کرد / زیباسازی همه سرویس های بهداشتی نمایشگاه با استفاده از گلدان در حال اتمام است


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از نیروی خلاق نمایشگاه که سرویس بهداشتی را با گلدان تزئین کرد / زیباسازی همه سرویس های بهداشتی نمایشگاه با استفاده از گلدان در حال اتمام است

به دنبال ابتکار یکی از کارکنان نمایشگاه بین المللی تهران برای گل کاری و نگهداری گل در یکی از سرویس های بهداشتی نمایشگاه، با تصمیم مسئولان، این نوآوری در تمامی سرویس های بهداشتی مجموعه پیاده سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، چندی پیش یکی از کارکنان نمایشگاه بین المللی، که مسئولیت نظافت و نگهداری سرویس بهداشتی نزدیک به سالن 8 و 9 نمایشگاه را بر عهده داشت، با ابتکار خود تعدادی گلدان به این سرویس آورده و با نگهداری دقیق و مداوم از آنها، جلوه زیبایی به آن داد.

این ابتکار مورد استقبال مردم و بازدیدکنندگان قرار گرفت تا جایی که در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب یافت.

بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران نیز با استقبال از این ایده، از این کارمند خلاق و پرتلاش تقدیر به عمل آوردند. همچنین بنا بر تصمیم اخذشده، قرار شد که این ایده در تمامی سرویس های بهداشتی مجموعه اجرا شود. هم اکنون در بیشتر سرویس ها، این اتفاق رخ داده و زیباسازی سایر سرویس های باقی مانده نیز در روزهای آتی انجام خواهد شد.

انتهای خبر/


١٥:٠٦ - پنج شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٥٢    /    تعداد نمایش : ١٧٥٢BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.