شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 2 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاهها اتفاق افتاد

برگزاری 2 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، قاضی زاده نماینده و عضو کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه و همچنین هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار کشور با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و غلامی وزیر علوم – تحقیقات و فناوری و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

- در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته

تعداد 550 شرکت داخلی و 100 شرکت خارجی از 6 کشور شامل : چین ، آلمان ، ایتالیا ، ترکیه ، اتریش و ژاپن در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 37،900 مترمربع حضور داشته که انواع ماشين آلات و تجهيزات صنعت چاپ ، بسته بندی ، ماشین آلات چاپ را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

- در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار نیز

تعداد 132 واحد علمی و پژوهشی در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 15،000 مترمربع حضورداشته که در آن واحدهای مختلف دانشگاهی نتایج برسی های پژوهشی و تحقیقات علمی خود را در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار داده اند.

* شایان ذکر است :

این دو نمایشگاه تا روز شنبه 25 آذرماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١٢:٥٧ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٧٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.