يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ملاقات دکتر اسفهبدی با مسئولین نمایشگاه استان اصفهان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات دکتر اسفهبدی با مسئولین نمایشگاه استان اصفهان

استان اصفهان یکی از قطبهای صنعتی کشور و دارای پتانسیلهای گسترده در زمینه فعالیتهای نمایشگاهی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

طی جلسه ای دکتر اسفهبدی و مهندس علی یارمحمدیان به همراه تنی چند از مسئولین و دست اندر کاران صنعت نمایشگاهی استان اصفهان با یکدیگر ملاقات و گفتگو نمودند.

بنابر این گزارش :

در این نشست دوستانه دکتر اسفهبدی ضمن برشمردن پتانسیلهای موجود استان اصفهان در زمینه های مختلف از جمله فعالیتهای نمایشگاهی ابراز امیدواری نمود تا با ایجاد فضای نمایشگاهی جدید در اصفهان بتوان فعالیتهای نمایشگاهی گسترده تری را نسبت به گذشته ایجاد نمود.

این گزارش حاکی است :

دکتر اسفهبدی با اشاره به لزوم فعالیتهای جنبی در خصوص ایجاد نشاط برای بازدیدکنندگان ، مشارکت کنندگان و کارکنان نمایشگاهی اجرای اینگونه طرح ها را باعث ارتقاء کمی و کیفی نمایشگاهها خواند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جلسات دوره ای در جهت تنظیم برنامه های مدون نمایشگاهی بیان داشت که امیدواریم تا در آینده نزدیک بتوانیم با تشکیل جلسه در استان خراسان ضمن برگزاری گردهمایی نمایشگاهی ، در جهت هماهنگی اجرای نمایشگاههای مختلف داخلی و خارجی با کلیه مراکز استانها به توافق و تفاهم دست یابیم.

شایان ذکر است :

در خاتمه مهندس یارمحمدیان ضمن تشکر از دکتر اسفهبدی ، از حمایتها و تلاشهای بی دریغ و مستمر ایشان در جهت اعتلا و توسعه و بهبود امور صنعت نمایشگاهی کشور قدردانی  کرده و ابراز امیدواری کرد تا با بکارگیری رهنمودهای ایشان برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی کشور با کیفیت و صلابت بیشتری صورت پذیرد.

گفتنی است :

مرکز نمایشگاهی استان اصفهان با پیش بینی برگزاری بیش از 46 نمایشگاه در سال آینده یکی از مراکز فعال در عرصه نمایشگاهی کشور محسوب میگردد.


١٥:٥٢ - چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٣٠    /    تعداد نمایش : ١٨٦٩UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.