دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > معرفی فرمانده جدید یگان انتظامی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی فرمانده جدید یگان انتظامی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

سرهنگ مولایی به عنوان فرمانده جدید یگان انتظامی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران معرفی گردیده و مشغول بکار شد.

این گزارش حاکی است :

در جلسه ای که با حضور سرهنگ قنبری فرمانده سابق یگان انتظامی مستقر در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و سرهنگ عباس زاده جانشین یگانهای حفاظت فیزیکی و اماکن پلیس پیشگیری فاتب ، سرهنگ حق نظری رئیس بازرسی یگانهای حفاظت فیزیکی و اماکن پلیس پیشگیری فاتب و سرهنگ خالدیان معاون نیروی انسانی یگانهای حفاظت فیزیکی و اماکن پلیس پیشگیری فاتب برگزار گردید از خدمات فرمانده قبلی این یگان تقدیر و تشکر بعمل آمد و سرهنگ مولایی به عنوان فرمانده جدید این یگان با دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران دیدار و گفتگو نمود.

قابل ذکر است :

در این جلسه دکتر اسفهبدی ضمن یادآوری خدمات و همکاریهای شایسته سرهنگ قنبری به نقش نیروی انتظامی ج.ا.ایران در حفظ امنیت محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران که دارای وجهه ای بین المللی است اشاره نمودند.

در پایان دکتر اسفهبدی با خیر مقدم به سرهنگ مولایی ابراز امیدواری نمود تا ایشان و همکاران خدومشان با تامین امنیت برگزاری نمایشگاهها همچون گذشته در کنار سربازان اقتصادی این مرز و بوم حضور مستمر و فعال داشته باشند.


١٥:٥٩ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٧٤    /    تعداد نمایش : ١٩٦٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.