سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دیدار سرپرست شرکت سهامی نمایشگاهها با سفیر اسپانیا


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید بر گسترش روابط نمایشگاهی با اسپانیا

دیدار سرپرست شرکت سهامی نمایشگاهها با سفیر اسپانیا

در دیداری که امروز بین عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با " ادواردو لوپس بوسکتس ( Eduardo Lopez Busquets ) " سفیر کشور اسپانیا در ایران انجام شد دو طرف بر بسط و گسترش روابط تجاری به ویژه تبادلات و  روابط نمایشگاهی تاکید نمودند.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

عباس قبادی با عرض خیر مقدم به سفیر اسپانیا و اشاره به روابط دیرین تجاری – اقتصادی و نمایشگاهی با این کشور خواستار گسترش این روابط شد و به این نکته اشاره کرد که کشور اسپانیا از دیرباز روابط خوبی با ایران داشته و علی رغم تهدیدها و کارشکنیهای اخیر روابط خود را با کشورمان در سطح قابل قبولی حفظ کرده است که امید است این روابط در آنده نیز همچنان مستحکم و پایدار ادامه یابد.

وی همچنین با اشاره به حضور گسترده شرکتهای ایرانی در نمایشگاههای مختلف برگزار شده در کشور اسپانیا خواستار تسهیل در روابط  تجاری فی مابین از جمله صدور آسان روادید ، مبحث اعطای تخفیف در غرفه سازی و هزینه های ترانزیت کالا و... شد و ابراز امیدواری نمود تا با توافق طرفین و همکاریهای بیشتر حضور شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی در نمایشگاههای اختصاصی کشورها گسترش روز افزونی یابد.

سفیر اسپانیا نیز از برگزاری نمایشگاههای مختلفی همچون نمایشگاه کامپیوتر در بارسلونا ، نمایشگاه کاشی و سرامیک در والنسیا ، نمایشگاه تلفنهای همراه و تجهیزات مربوطه در مادرید و دیگر نمایشگاههای مختلف در شهرهای بزرگ اسپانیا در ماههای آینده خبر داد و اعلام کرد که با تشکیل کارگروهی در سفارت این کشور از تسهیل اخذ روادید و دیگر امور تجاری مربوط به ایرانیان داوطلب شرکت در نمایشگاههای این کشور حمایت ویژه خواهد کرد. وی همچنین از مسئولین ، تجار و بازرگانان ایرانی خواست تا در نمایشگاههای کشور اسپانیا حضوری پر رنگ داشته و آمادگی خود جهت هرگونه همکاری با کشورمان در جهت تسهیل روابط تجاری  و نمایشگاهی و حضور متقابل شرکتهای اسپانیایی در نمایشگاههای ایران را اعلام نمود.


١١:٥٦ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٩٣    /    تعداد نمایش : ٨٩٦







UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.