دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور عباس قبادی

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو امروز با حضور عباس قبادی، سرپرست و عضو هیئت‌‌مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، افتتاح شد.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه در تهران برگزار می‌شود، امسال نیز همانند چند سال‌ گذشته شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج‌.ا.ایران میزبان این نمایشگاه است. در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۴ آبان‌ برگزار می‌شود، صدها شرکت داخلی و خارجی نوین‌ترین صنایع، قطعات تولیدی و خدمات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند. از جمله محصولات عرضه‌شده در نمایشگاه امسال می‌توان به قطعات يدكي خودروهاي سواري و سنگين، خدمات پس از فروش، ماشين‌آلات توليد قطعات، مجموعه تزئيني خودرو، خدمات كارگاهي و لوازم كارگاهي خودرو، خدمات فني مهندسي خودرو، تعمير و نگهداري، محصولات پاك‌كننده خودرو و ساير اشاره کرد.

همچنین از مجموع 693 شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال، ۵۱۰ شرکت داخلی و ۱۸۵شرکت خارجی از ۹ کشور فرانسه، یونان، ترکیه، چین، تایوان، کره‌جنوبی، هندوستان، ایتالیا و لهستان هستند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در فضای 49 هزار و 200 مترمربع فضای سرپوشیده (ناخالص) و 2850 مترمربع فضای باز داخلی برگزاری می‌شود که کل متراژ مفید فضای سرپوشیده داخلی به 21 هزار و 960 مترمربع می‌رسد و متراژ مفید فضای سرپوشیده خارجی 2593 مترمربع تخمین زده می‌شود. 12 سالن 5، 6، 7، 27، 31، 35، a38، b38، 38، 40، 41 و 44 طی چهار روز در اختیار دست‌اندرکاران سنعت قطعه‌سازی قرار گرفته است و علاقه‌مندان طی 21 تا 24 آبان می‌توانند از ساعت 9 تا 17 از آخرین دستاوردهای این صنعت بازدید کنند.

اهمیت سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران موجب شده تا برخی از کشورها از جمله ترکیه، چین، تایوان، کره‌جنوبی و هند در این نمایشگاه به‌صورت گروهی (پاویون) حضور یابند.

برگزاری ۱۲همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان، متخصصان و استادان دانشگاه‌ها و همچنین برنامه‌ریزی برای بازدید چند هیئت صنعتی، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه‌های جانبی این دوره از نمایشگاه است.


١٠:٤٨ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٤١    /    تعداد نمایش : ٣٩٣٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.