چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز چهار نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ، چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی ، نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور و همچنین اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی فارماکوپه دامپزشکی ایران با حضور حسین زاده سرپرست جدید شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

لازم به ذکر است :

* در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

تعداد 311 شرکت ایرانی ‌در فضاي نمايشگاهي به وسعت 20,000 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تجهیزات و مواد مورد استفاده در آزمایشگاه های علمی و پژوهشی را در سالنهای 41-40 –44 –31 در معرض دید عموم قرار می دهند.

* در چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی نیز

تعداد 116 شرکت ایرانی و 3 شرکت خارجی از کشورهای فرانسه، آلمان و سوئیس در فضايي به مساحت 12,000 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی را در سالنهای A38 – 38 – 35 به معرض نمایش گذاشته اند.

* همچنین در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

تعداد 117 شرکت ایرانی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 15,700 مترمربع حضور دارند که شامل دانشگاه ها و دانشکده ها، پژوهشگاه ها و پژوهشکده ها، پارک های علم و فناوری، بنیادها، سازمان ها و مراکز آموزشی، مراکز رشد، بروکرها بوده و آخرین نوآوریهایی خود را در سالنهای 5-6-7-27-25-43 به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

* و در اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی فارماکوپه دامپزشکی ایران هم

تعداد 54 شرکت داخلی و 3 شرکت خارجی در قالب نمایندگی کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، آلمان، لهستان، روسیه، انگلستان، هلند، سوئیس، بلژیک، فرانسه، مالزی، ایرلند، اسپانیا و ایتالیا در فضاي نمايشگاهي به وسعت 3,000 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید دارو، واکسن، مواد بیولوژیکی و افزودنی های مربوطه را در سالن B38 در معرض دید عموم قرار می دهند.

شایان ذکر است :

این نمایشگاهها تا روز پنجشنبه 6 دی ماه 1397 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١٣:٤٥ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٥٦UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.