دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

امروز دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته و هجدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با حضور حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و ادواردو لوپز بوسکتس ( Eduardo Lopez Busquets ) سفیر کشور اسپانیا در ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح و آغاز بکار نمودند.

- در هجدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری

تعداد 199 شرکت داخلی و 51 شرکت خارجی از 13 کشور جهان شامل : ایتالیا، هند، چین، کره جنوبی، روسیه، بلاروس، آلمان، انگلیس، سوئیس، سوئد، هلند، دانمارک و فرانسه در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 15،300 مترمربع در سالنهای 5-6-7-8-9-27 حضور داشته که در زمینه تولید انواع رنگ و رزین ، پوشش های صنعتی، کامپوزیت ها، تجهیزات و ماشین آلات وابسته فعالیت داشته و آخرین محصولات خود را جهت بازدید ارائه نموده اند.

- در دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته نیز

تعداد 281 شرکت داخلی و 14 شرکت خارجی از 7 کشور شامل : چین، ایتالیا، آلمان، ترکیه، اسپانیا، هلند و روسیه در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 27،000 مترمربع در سالنهای شماره 44-40-B38-38-31 حضورداشته که انواع در و پنجره، ماشین آلات و ابزار آلات تولید و مونتاژ، سیستم ها و تجهیزات رنگ آمیزی، مواد شیمیایی و سایر صنایع و تجهیزات وابسته را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.

شایان ذکر است :

این دو نمایشگاه تا روز شنبه 6 بهمن ماه 1397 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١٢:٣٧ - چهارشنبه ٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٠٨    /    تعداد نمایش : ١٦٧٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.