سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اجازه دست اندازی به زمین های نمایشگاه به بهانه ترافیک را نمی دهیم


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران:

اجازه دست اندازی به زمین های نمایشگاه به بهانه ترافیک را نمی دهیم

حسین زاده گفت: عده ای تمایل دارند به بهانه ترافیک به زمین های نمایشگاه، دست اندازی کنند که ما حافظ بیت المال هستیم و اجازه نخواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نشست تخصصی بررسی و تدوین لوایح کاربردی برای حل گره های ترافیک تهران حصور یافت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست با اشاره به همکاری های شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با شهرداری تهران در کاهش حجم ترافیک در حاشیه محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران، گفت: اخیرا ۶ هزار متر زمین از طرف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در اختیار شهرداری قرار گرفت که با راه اندازی پل ارتباطی میان بزرگراه چمران و محله ولنجک از حجم ترافیک قسمت شمال نمایشگاه کاسته شود.

وی ادامه داد: همچنین تفاهمنامه ای با شرکت مترو منعقد شده که یک یا دو ایستگاه قطار شهری در اطراف محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران راه اندازی شود. علاوه بر این ما در برگزاری هر کدام از نمایشگاه ها مشاوره ترافیکی دریافت می کنیم تا از حجم ترافیک اطراف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران کاسته شود.

حسین زاده علاوه بر این از ارائه پیشنهاد برای برگزاری نمایشگاهی در مورد فعالیت های مربوط به کاهش ترافیک در حاشیه کنفرانس ترافیک در اسفندماه خبر داد و گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران آمادگی ارائه یک سالن اختصاصی برای حضور استارت آپ های این زمینه را نیز دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران در پایان خاطر نشان کرد: عده ای تمایل دارند به بهانه ترافیک به زمین های نمایشگاه، دست اندازی کنند که ما حافظ بیت المال هستیم و اجازه نخواهیم داد.

انتهای خبر/


١٣:٠٠ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٢٣    /    تعداد نمایش : ١٢٩١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.