تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

معاون امور نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران خبر داد: حضور ۲۹۴ شرکت داخلی و خارجی در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چوب

۸ بهمن ۱۴۰۲

دسته بندی: نمایشگاه های داخلی

معاون امور نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران خبر داد: حضور ۲۹۴ شرکت داخلی و خارجی در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چوب
نشست خبری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چوب، مواد اولیه، ماشین‌آلات یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، حامد بی‌آزار در نشست خبری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چوب، مواد اولیه، ماشین‌آلات یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته گفت: این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۵ ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تقریبا سه سال است که مجری این نمایشگاه هستیم، اظهار داشت: در این مدت برگزاری نمایشگاه‌ها روندی صعودی را داشته است، به طوری که در سال ۱۴۰۰ مساحتی ۱۹ هزار متر مربعی را در اختیار داشتیم و امسال در ۲۶ هزار متر مربع این نمایشگاه برپا می‌شود. در این دوره ۲۲۵ شرکت داخلی و ۶۹ شرکت خارجی شرکت خواهند کرد.

بی‌آزار با بیان اینکه دو دسته‌بندی غرفه‌ها در بخش خارجی اختصاص یافته است، افزود: بخش اول مربوط به شرکت‌هایی است که مستقیم حضور پیدا کرده‌اند و مساحتی بیش از ۸۵۰ مترمربع به ۴۵ شرکت حاضر اختصاص داده‌ایم که از چهار کشور المان، ایتالیا، چین و سایر کشورها شرکت خواهند کرد. بخش دیگر مربوط به غرفه‌هایی است که نمایندگی شرکت‌های خارجی را دارا می‌باشند که متراژی بیش از ۶۰۰ متر مربع به ۲۴ شرکت حاضر اختصاص داده شده است.

معاون امور نمایشگاهی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران تاکید کرد: ۱۰ سالن به این نمایشگاه اختصاص یافته که شامل انواع دیوار پوش، چسب و رنگ‌های دکوراتی، مبلمان، صنایع چوبی، ام دی اف، نوپان و سایر صنایع وابسته است.

انتهای پیام/

https://iranfair.com/p/212