تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

حضور مخبر در ششمین نمایشگاه بین المللی چین

۱۵ آبان ۱۴۰۲

دسته بندی: نمایشگاه های خارجی

حضور مخبر در ششمین نمایشگاه بین المللی چین
معاون اول رئیس جمهور پس از حضور در ششمین اکسپو بین‌المللی واردات چین و توسعه روابط اقتصادی، پایتخت چین را به مقصد تهران ترک کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران؛ محمد مخبر بامداد یکشنبه چهاردهم آبان وارد فرودگاه بین المللی خونگ‌ چیائو شد و از سوی مقامات دولت چین، سفیر ایران در چین و برخی مدیران و معاونین وزارت امو خارجه مورد استقبال قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهور با سفر به چین در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین ضمن سخنرانی در مراسم افتتاحیه، گفتگوهای دو و چندجانبه ای را برای توسعه روابط اقتصادی و بازارگشایی برای کالاهای ایرانی در چین و سایر کشورها انجام داد.
ششمین نمایشگاه واردات چین با حضور نخست وزیر این کشور و مقامات بلندپایه کشورهای مختلف جهان روز یکشنبه بصورت رسمی افتتاح شد.
مخبر در نخستین روز از سفر خود با همراهی نخست وزیران چین، کوبا، استرالیا، آفریقای جنوبی، صربستان و قزاقستان و جمعی از مدیران سازمانهای بین المللی از پاویون ایران در ششمین اکسپو واردات چین بازدید کرد.

این اکسپو به میزبانی مشترک وزارت بازرگانی چین و دولت محلی شانگهای برگزار می‌شود. شرکای این اکسپو شامل سازمان تجارت جهانی، کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل و سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد هستند.
انتهای پیام/

عکس ها

https://iranfair.com/p/139