تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

تغییرات مدیریتی در شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران

۲۱ آبان ۱۴۰۲

دسته بندی: اخبار عمومی

تغییرات مدیریتی در شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
با تصویب مجمع عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، دو نفر از اعضای هیات مدیره شرکت مذکور تغییر یافتند.
با تصویب مجمع عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، دو نفر از اعضای هیأت مدیره شرکت مذکور تغییر یافتند.
وزرای صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و دادگستری بعنوان اعضای مجمع عمومی شرکت مذکور ، با تشکر از زحمات آقایان محمدرضا گلدانی و مهدی احمدی اصل در طول دوران تصدی مسئولیت، آقای احسان آقائی ملایری و خانم مهرنوش مفیدی قاری را بعنوان اعضای جدید هیأت مدیره معرفی نمودند. 
پیش از این نیز، علائی طباطبائی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت، آقای علی اکبر دلوریان زاده را بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شرکت منصوب نموده بود.  
گفتنی است آقای احسان آقایی ملایری پیش از این سرپرست مرکز رسانه و روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت را بر عهده داشت. ایشان دارای سوابق اجرایی متعدد در حوزه دیپلماسی عمومی و صنعتی در بخش دولتی و خصوصی می‌باشد. همچنین خانم مفیدی قاری دارای مسئولیت‌های مختلف در وزارت صنعت معدن تجارت و نیز وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و امور اصناف و بازرگانان بوده است.
آقای دلوریان زاده نیز قبل از این، معاون مالی و اداری بانک مسکن و عضو هیأت عامل بانک مذکور، ریاست مرکز نوسازی وزارت امور اقتصادی و دارایی و سوابق اجرایی متعدد دیگر را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/


https://iranfair.com/p/148