تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی

۲۸ آبان ۱۴۰۲

دسته بندی: نمایشگاه های داخلی

نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی
نمایشگاه بین‌المللی لوستر امروز ۲۸ آبان ماه با حضور حامد بی‌آزار معاون امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاه‌های تهران و روسای تشکل ها، اتحادیه ها، انجمن‌های تخصصی این حوزه و اهالی رسانه در محل نمایشگاه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی
امروز ۲۸ آبان ماه با حضور حامد بی‌آزار معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران ، روسای تشکل ها، اتحادیه ها، انجمن‌های تخصصی این حوزه و اهالی رسانه در محل تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه بین الملی تهران برگزار شد.

بی آزار در این جلسه عنوان کرد: بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی از ۳ لغایت ۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با همکاری شرکت تعاونی نمایشگاه تهران و راهبری شرکت سهامی نمایشگاه‌ها برگزار برخواهد شد ‌.

وی افزود: یکی از نقاط قوت برگزاری این رویداد برگزاری کارگاه‌های آموزشی قبل و هنگام برگزاری این نمایشگاه است. قبل از برگزاری رویداد ۶ کارگاه آموزشی ۲ ساعته برگزار شده است. از نکات قابل توجه این موضوع برگزاری این کارگاه‌ها توسط دانشگاه صنایع و معادن وزارت صمت است. در هنگام برگزاری نمایشگاه نیز با توجه به هدفگذاری نمایشگاه ۵ کارگاه با محوریت صادرات به کشورهای همسایه برگزار خواهد شد. در ادامه گفت: نقاط قوت نمایشگاه امسال رشد بیش از ۶۰ درصدی نسبت به نمایشگاه سال گذشته است.  
این دوره از برگزاری در فضایی بالغ بر ۱۱هزار مترمربع انجام خواهد شد. تعداد مشارکت‌کنندگان این رویداد نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده است و ۱۴۰ شرکت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و همچنین حضور نمایندگی‌های خارجی در این نمایشگاه به پربار تر شدن این رویداد کمک خواهد کرد. در خصوص هیات‌های تجاری نیز باید گفت که ما حداقل ۱۰ نفر از کشورهایی که در شورای سیاست‌گذاری هدفگذاری کرده‌ایم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا از این طریق به رشد صادرات نیز کمک کنیم.
انتهای پیام/ 
https://iranfair.com/p/157

آخرین اخبار

حضور استاندار در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران۱۷ آذر ۱۴۰۲تجدید مزایده فروش ضایعات واقع در ( سالن 23) شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران۱۴ آذر ۱۴۰۲آغاز به کار نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، برندسازی، بازاریابی، زنجیره صادرات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران۱۳ آذر ۱۴۰۲آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران۱۳ آذر ۱۴۰۲آغاز به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران۱۳ آذر ۱۴۰۲با حضور علی آبادی صورت گرفت؛ افتتاح دومین نمایشگاه اختصاصی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا۱۳ آذر ۱۴۰۲دیدار و گفتگوی سفیر عربستان و علائی طباطبائی / شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران۴ آذر ۱۴۰۲