تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

تمدید شد/ مسابقه بهترین ایده‌های نمایشگاهی

۳ خرداد ۱۴۰۳

دسته بندی: اخبار عمومی

تمدید شد/ مسابقه بهترین ایده‌های نمایشگاهی
مسابقه بهترین ایده‌های نمایشگاهی تا ۱۶ خرداد ماه، روز جهانی نمایشگاه‌ها تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، مهلت ارسال آثار برای شرکت در مسابقه بهترین ایده‌های نمایشگاهی تا سوم خرداد سال جاری بود اما این مهلت تمدید شد.

شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات، زیرساخت‌ها و فرآیندهای خود مسابقه بهترین ایده‌های نمایشگاهی را برگزار کند که حالا شرکت کنندگان می‌توانند آثار و ایده‌های خود را تا ۵ژوئن یعنی ۱۶ خرداد ماه روز جهانی نمایشگاه‌ها ارسال کنند.

این مسابقه در دو سطح پرسنل شرکت سهامی و سایر ذی‌نفعان برگزار خواهد شد که از میان ایده‌های برتر به 6 نفر جوایز نقدی پرداخت خواهد شد. 

ایده‌های ارسالی از سوی مخاطبان در دو بخش کالبد نمایشگاه و همچنین نحوه و روال برگزاری نمایشگاه‌ها دریافت می‌شود؛ به طوری که مشارکت کنندگان در این مسابقه می‌توانند ایده‌های خود را در رابطه با فضای داخلی محل دائمی نمایشگاه ارائه کنند یا ایده‌های خود را در رابطه با روال برگزاری، تقویم نمایشگاه‌ها و …ارسال کنند.

بر همین اساس از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت شرکت در مسابقه، ایده خود را شامل عنوان، شرح اجرایی و مشخصات کامل فرد ایده‌پرداز به صورت مکتوب یا مجازی از طریق ارسال به آدرس public@iranfair.com اقدام کنند.

همچنین مشارکت کنندگان در صورت ارسال آثار خود به صورت مکتوب باید ایده خود را در پاکت دربسته و به روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها واقع در ساختمان میلاد تحویل دهند.

سه جایزه 20، 15 و 10 میلیون تومانی برای پرسنل شرکت سهامی و سه جایزه 20، 15 و 10 میلیون تومانی دیگر برای شرکت کنندگان در بخش ذینفعان در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
https://iranfair.com/p/291