شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دو رویدادتخصصی - بین المللی نساجی و پوشاک آغاز بکار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

طی مراسمی با حضور معاونین وزیر صمت؛

دو رویدادتخصصی - بین المللی نساجی و پوشاک آغاز بکار کرد

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی،  ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی و دهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران در مراسمی با حضور  برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت، موسوی معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات  وزارت صمت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی؛ گروههای کالایی این نمایشگاه شامل: ماشین آلات نساجی و گردباف، چرخ خیاطی، ماشین گلدوزی، دوخت و برش، مشاوره و مهندسی، ماشین دوخت و برش و مواد اولیه، انواع الیاف، نخ و رنگ، مواد اولیه، انواع نخ، کالای خواب و منسوجات خانگی، انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه، پارچه لباسی و  نشریات تخصصی و صنایع مرتبط می باشد.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی،  ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی  با مشارکت 155  شرکت داخلی و 22 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، تایوان، ترکیه، چین و هند در فضایی به مساحت 11/000 متر مربع دایر در سالنهای 5، 6،7،27،40،41 دایر می باشد.

دهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران با مشارکت 22  شرکت داخلی در فضایی به مساحت 2/200 متر مربع دایر در سالن 8 و 9  دایر می باشد.

علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند از ساعت 8 تا 15 از تاریخ بیست و نهم مهر الی دوم آبان ماه  به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه نمایندگفتنی است این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 


١١:٠١ - جمعه ٢٩ مهر ١٤٠١    /    شماره : ٣٠٨٦    /    تعداد نمایش : ٩٠٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.