تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

عضو کمیسیون حمل و نقل شهر تهران /تعطیلی نمایشگاه بین المللی تهران هرگز

۱۸ آبان ۱۴۰۲

دسته بندی: اخبار عمومی

عضو کمیسیون حمل و نقل شهر تهران /تعطیلی نمایشگاه بین المللی تهران هرگز
علی اصغر قائمی، عضو کمیسیون حمل و نقل شهر تهران:کسی از تعطیلی نمایشگاه تهران حرف نمی‌زند و قرار نیست این اتفاق بیفتد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:علی اصغر قائمی گفت:ما در ۱۴۰۰ مصوبه‌ای داشتیم که قرار شد برخی رویداد‌ها به شهر آفتاب منتقل شوند و باقی رویداد‌ها در همین نمایشگاه تهران بمانند.

این موضوع گیری در واقع نوعی عقب نشینی شورای شهر از تعطیلی نمایشگاه تهران محسوب می شود.

عضو کمیسیون حمل و نقل شهر تهران با تاکید بر اینکه کسی از تعطیلی نمایشگاه تهران حرف نمی‌زند ، اضافه کرد: ترافیک در محدوده شمال تهران همیشگی است و فقط مربوط به نمایشگاه نیست، اما در زمان‌های برگزاری رویداد‌ها تشدید می‌شود. به هر حال غروب‌ها همه جا ترافیک داریم.

وی خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات ترافیکی در محدوده نمایشگاه تهران، راهکار‌های زیادی داریم مثل توسعه حمل و نقل شهری و ایجاد مترو، اما در شورای عالی ترافیک کشور مصوبه‌ای برای احداث مترو در محدوده سئول و چمران نداریم. ظاهرا پیش نویس آن موجود است، اما به عنوان طرح مصوب الان مطرح نیست.
قائمی در پاسخ به سوال مجری مبنی بر اینکه چرا چنین طرح مهمی به عنوان یک مصوبه فوری در شورای شهر مطرح نشده، تاکید کرد: برای ما اولویت نداشته و تشخیصمان این بوده که در آن محدوده نیازی به مترو نیست. بهتر است که کلا نمایشگاه‌های پر مخاطب اینجا برگزار نشود.

انتهای پیام/

https://iranfair.com/p/146

آخرین اخبار

حضور استاندار در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران۱۷ آذر ۱۴۰۲تجدید مزایده فروش ضایعات واقع در ( سالن 23) شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران۱۴ آذر ۱۴۰۲آغاز به کار نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، برندسازی، بازاریابی، زنجیره صادرات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران۱۳ آذر ۱۴۰۲آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران۱۳ آذر ۱۴۰۲آغاز به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران۱۳ آذر ۱۴۰۲با حضور علی آبادی صورت گرفت؛ افتتاح دومین نمایشگاه اختصاصی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا۱۳ آذر ۱۴۰۲دیدار و گفتگوی سفیر عربستان و علائی طباطبائی / شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران۴ آذر ۱۴۰۲