تماس
نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران

علائی طباطبائی گفت/ منتظر پاسخ مدیریت شهری برای جلسه مشترک هستیم

۱۸ آبان ۱۴۰۲

دسته بندی: اخبار عمومی

علائی طباطبائی گفت/ منتظر پاسخ مدیریت شهری برای جلسه مشترک هستیم
مدیر عامل نمایشگاه‌ بین المللی گفت:ما همچنان منتظر پاسخ مدیریت شهری برای جلسه مشترک بررسی مسائل مطرح شده هستیم.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج ا ایران،مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج ا ایران گفت: در شرایط تحریم و وضعیت نامناسب اقتصادی فعلی، حرف از تعطیلی نمایشگاه معنا ندارد، زیرا تاکید مقام معظم رهبری همواره بر توسعه اقتصادی بوده و نمایشگاه بین المللی تهران هم اهرمی برای دستیابی به همین امر است.

دکتر احمدرضا علائی طباطبائی با بیان اینکه در رابطه با معیشت مردم و صنعت گران نمی‌توان با نگاه احساسی برخورد کرد، افزود: اغلب موضع گیری‌هایی که می‌شود دور از انصاف و اخلاق است. دوستان در مدیریت شهری باید نسبت به مصوبه ایجاد ایستگاه مترو در نمایشگاه بین المللی اقدام می‌کردند، اما اینگونه نشده است و کسی پاسخگو نیست و دود کم کاری مدیریت شهری هم در چشم مردم می‌رود.
وی اضافه کرد: ایستگاه مترو نه فقط در نمایشگاه بین المللی، بلکه در اطراف محل نمایشگاه‌های بین المللی هم وجود نداد و حتی حمل و نقل عمومی آنچانی هم در این محدود پرتردد برنامه ریزی و اجرا نمی‌شود، این‌ها مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیر نه طرح تعطیلی نمایشگاه و صورت مسئله.
علایی تاکید کرد: این‌ها لج بازی است و دود آن هم در چشم نمایشگاه تهران و فعالان اقتصادی می‌رود، مردم را هم با گره‌های ترافیکی اذیت می‌کند. ما فقط ۱۲۰ روز در سال نمایشگاه برگزار میکنیم. باقی روز‌ها که تقریبا ۶۰ درصد یک سال را تشکیل می‌دهد، ما تردد نمایشگاهی نداریم. آیا در آن ۲۴۰ روز هیچ ترافیکی در این منطقه نیست؟
اگر ترافیک بزرگراه شهید چمران کارشناسی شود متوجه می‌شوید که ارتباطی به برگزاری نمایشگاه ندارد، چه روز‌هایی که نمایشگاه باشد یا نباشد ترافیک محدوده ورودی بزرگراه یادگار امام، ورودی خیابان شهید مقدس اردبیلی و محدود پل پارک وی وجود دارد و این هیچ ربطی به برگزاری نمایشگاه ندارد.
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج ا ایران با تاکید بر اینکه ما همچنان منتظر پاسخ مدیریت شهری برای جلسه مشترک بررسی این موضوع هستیم، گفت: متاسفانه هیچگاه تنواستیم مسئولان مدیریت شهری را در مقابل خود ببینیم و پیرامون این موضوع با هم صبحت کنیم. من راه حل را در جلسات دوجانبه‌ای می‌بینم که اگر تشکیل بشود، مشکلی که وجود دارد به طور کامل مرتفع خواهد شد.
علایی خاطر نشان کرد: متاسفانه مدیریت شهری تهران به "بهانه" ترافیک، اقتصاد بخش خصوصی و معیشت مردم را هدف قرار داده است و این به نفع مردم و کشور نیست.

انتهای پیام/

https://iranfair.com/p/145