سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار


درخشش دروازه قرآن شیراز در نمایشگاههای تهران
دومین نمایشگاه و کنفرانس صنعت نمایشگاههای کشور در تهران برگزار می شود
سید محمود موسوی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه و کنفرانس صنعت نمایشگاهی کشور اعلام کرد، سال گذشته اولین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی کشور با عنوان استالکس 2018 در شیراز برگزار گردید و دومین دوره برگزاری این رویداد که مرتبط است با تمامی حوزه های دست اندرکار نمایشگاههای کشور با همت و مدیریت شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می شود. مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس گفت: دستاوردها، عملکردها و برنامه های شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس که با غرفه آرایی نماد زیبایی از دروازه قرآن شیراز در سالن شماره 5 نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده به معرض دید عموم و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی گذارده میشود.
 ١٤:٤٦ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‌سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران عنوان کرد
‌ایران باید قطب نمایشگاهی منطقه شود / افزایش درآمد ناخالص ملی با توسعه صنعت نمایشگاهی
بهمن حسین زاده در آستانه دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در مورد اهمیت این صنعت خاطر نشان کرد بخش عمده ای از بازاریابی و تجارت تجانی کالا مرهون برپایی بیش از 140 هزار نمایشگاه بین المللی و تخصصی در دنیاست و همه ساله در بیش از 5 هزار شهر دنیا نمایشگاههای تجاری برگزار می شود که آخرین دستاوردهای فناوری و تکنولوژیک را در معرض نمایش عموم قرار میدهد.
 ١٤:٠٥ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه ها:
سایت های نمایشگاهی کشور استاندارد سازی می شود
محمدجواد قنبری درمورد برگزاری دوین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی اظهار داشت: برای افزایش تعامل بین فعالان صنعت نمایشگاهی و ارتقای این صنعت باید ذینفعان این حوزه در یکجا گردهم بیایند تا نقاط ضعف این صنعت شناسایی و برای آن راهکاری اندیشیده شود و این نمایشگاه امسال نسبت به دوره قبل 40 درصد رشد داشته ایم.
 ١٢:٣٦ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‌مدیر بازاریابی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی:
نمایشگاه صنعت نمایشگاهی، محل نمایش کارکردهای اساسی این صنعت است
‌مدیر بازاریابی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و عضو ستاد اجرایی دومین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی ایران گفت: این نمایشگاه محل عرضه و نمایش توانمندی ها و کارکردهای اساسی صنعت نمایشگاهی است.
 ١٢:٣١ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان:
اصفهان با تمام توان در نمایشگاه صنعت نمایشگاهی ایران حضور می‌یابد
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از حضور قدرتمند این شرکت در دومین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی صنعت نمایشگاهی ایران ( 2019 ( ExpoShow خبر داد.
 ١٢:٢١ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجمن صنفی غرفه سازان عضو اتحادیه بین المللی خدمات نمایشگاهی شد
انجمن صنفی و کارفرمایی غرفه سازان به عنوان اولین انجمن فعال در زمینه خدمات نمایشگاهی از خاورمیانه و دومین انجمن از قاره آسیا موفق شد به عضویت اتحادیه بین المللی خدمات نمایشگاهی و رویدادها (IFES) پذیرفته شود و در کنار انجمن هایی از کشورهای آلمان، انگلستان، آمریکا، فرانسه، ترکیه و کره جنوبی قرار گیرد.
 ١٤:٢١ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسین زاده در دیدار با سفیر ژاپن مطرح کرد
همکاری مشترک ایران و ژاپن با برگزاری پاویون های اختصاصی در دو کشور
بهمن حسین زاده عصر پنجشنبه در دیدار با آقای "سای تو" سفیر ژاپن در ایران به نقاط مشترک دو کشور و تعاملات خوبی که سالها بین طرفین برقرار بوده اشاره کرد و گفت: با توجه به سابقه ژاپنی ها در عرصه تکنولوژی مایلیم با امضای تفاهم نامه ای در عرصه نمایشگاهی بتوانیم کارهای مشترک انجام دهیم.
 ١٣:٥٦ - پنج شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه ها:
‌دستاوردهای نخبگان بسیجی باید در نمایشگاه ها ارائه شود
بهمن حسین زاده صبح امروز در جلسه هیئت هم اندیشی جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت که با حضور نمایندگان بسیج وزارتخانه های کشور در تالار اصفهان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد با تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: حمایت از شرکت های دانش بنیان،کمک به توسعه صادرات و از طرفی توسعه گردشگری در دستور شرکت سهامی نمایشگاه ها قرار دارد.
 ١٥:٠٠ - چهارشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
صادرات قیر به یک میلیارد دلار در سال افزایش یافت
سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در آیین گشایش دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت سیمان و بتن، از افزایش صادرات قیر به یک میلیارد دلار در سال خبر داد و گفت: استفاده از فناوری های جدید در تولید قیر و آسفالت، صادرات کشور را افزایش می دهد.
 ١٥:٤٨ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
صادرات 700 هزار تن شیشه در سال جاری/صنعت شیشه بیش از تحریم‌های خارجی از بوروکراسی آسیب دیده است
صنعت شیشه بیش از آنکه از تحریم‌های خارجی ضربه ببیند از بوروکراسی و مشکلات داخلی آسیب دیده از طرف دیگر هیچ حمایتی برای بازارهای صادراتی صورت نمی‌گیرد و از دیپلماسی صادراتی خوبی بهره‌مند نیستیم.
 ١٥:٣٧ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.